Jdi na obsah Jdi na menu
 

březen 2016

12. 3. 2016

Ten čas neskutečně letí...

omlouvám se, ale nestíhám psát aktuality :)

Během ledna a února jsme se s našimi psíky zúčastnili několika naháněk a posledních honů, kde všichni 3 pracovali moc hezky.

Únor byl už ve znamení i odpočinku.

Na konci února kryl Aspero krásnou fenečku - Isabelle z Ohrádek. Březost byla potvrzena, takže se těšíme na další flekatce.

Pokud byste měli zájem o malé Aspeří miminko, můžete kontaktovat chovatele:

http://www.welsspringrspanel-liberec.cz/

 

Postupně se setkávám se štěňátky mých psů. Před týdnem u nás byla Brixíkova dcera Abi, abychom jí upravili kožíšek a probrali s majiteli co a jak.

Abi je moc pěkná jemná fenka, je to výborný drak - celá tatínek :)

Setkáváme se i s Asperovými potomky -  Odys od Jaslůvky, kterého připravujeme na letošní zkouškovou sezonu. Be Be Králův hrádek, která už pomalu začíná svou výstavní kariéru a měla jsem u nás na návštěvě i fenečky z CHS Jirčanských álejí.

Všechna štěnda jsou super a doufám, že budou dělat jen samou radost a splní svým majitelům všechny sny, tak jako to plní moji kluci mě :)

 

Od začátku března nám začala opět výcviková sezona, takže se snažíme připravit naše mazlíčky na různé zkoušky, co jsem na ně vymyslela já nebo jejich majitelé :)

Já opakuju některé disciplíny s Brixíkem a začínám víc pracovat s naším maďarem Herym, kterého letos čeká pár zkoušek.

 

od 10. 3. se v anglickém Birninghamu koná Crufts 2016. v pátek 11. 3. byl Gundog day a drželi jsme palečky našim kamarádům v UK, kteří nakonec sklidili krásná umístění se svými miláčky! Moc gratuluju!

 

dsc_0617.jpg

naši 3 blázni :)

 

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 46962
Měsíc: 773
Den: 30