Jdi na obsah Jdi na menu
 

březen a duben 2014

7. 3. 2014

Venku je nádherné jarní počasí, takže se smečkou vyrážíme denně na procházky po honitbě, abychom okoukli, co je kde nového.

Hoši si sluníčka i výletů moc užívají :)

Následující týden bude trošku krušnější, ale snad to všechno zvládneme :-)

 

dsc_0143.jpg

9. 3. 2014

Dnes jsme drželi všechny palečky a packy.... v anglickém Birminghamu se konala prestižní výstava CRUFTS 2014.  Této výstavy se zúčastnil i bráška našeho Aspera - Furness Way from Minebea to Nyliram. "Náš" Fero vyhrál svou třídu - Yearling class :-)  Do toho byl Fero vybrán mezi TOP 4 WSS :-)

Nezahálel ani tatínek - Pennylock Rhys Over Nyliram, který vyhrál svou třídu a navíc získal i naprosto úžasné hodnocení - BOB :-)

 

rhys_350.jpg

tatínek našeho Aspera - Pennylock Rhys Over Nyliram a majitelka Jane Graham :-)

 

Moc všem gratulujeme a doufáme, že se jednou do výstavního kruhu na Cruftu také podíváme :-)

 

15. 3. 2014

V polovině března se mi podařilo složit zkoušky z myslivosti, takže první úkol pro letošní rok je splněn :-)  ještě zbroják a já mám pro letošní rok hotovo... pak budou na řadě hafani :-)

 

4. 4. 2014

Je začátek dubna a my netrpělivě čekáme na velice důležitou zprávu....

Náš Fellow Aspero Minebea na konci ledna kryl fenečku a my čekáme, kolik se narodí malých fleků a jak to bude fena zvládat...

Jinak už se nám plní náš psí kalendář, takže bych měla pomalu začít rozmrazovat zvěř a barvu a měla bych začít s tréninkem a přípravou na zkoušky.

Letošní rok by měl být hodně zajímavý... :-)

 

 5. 4. 2014

V CHS od Jaslůvky se dnes narodilo 6 nádherných štěňátek - 4 kluci a 2 fenečky. Všichni prckové i maminka Hyvinkaa jsou v pořádku! :-)

Moc gratulujeme chovatelce Daně Pospíšilové k takovému přírůstku :-)

 

1554368_684628494912842_2036988173715835_n.jpg

 

27. 4. 2014

Postupně dostáváme zprávičky o "našich" miminkách a rostou jako z vody :-) všichni jsou zamluvení.  Už mají skoro měsíc! Hyvinka je vzorná maminka a zbytek smečky vzorně hlídá.

My se tam chystáme příští víkend... už se moc těším, až budeme miminka mazlit! :-)

S flekama pomalu začínáme pracovat a ladit úkoly ke zkouškám. Nějak moc rychle se to všechno blíží... 

O minulém víkendu jsme byli s Asperem a Brixíkem za naší kamarátkou Terkou a její wss fenkou Kelly v lese... začali jsme zjišťovat, co všechno jsme my i psi zapomněli...

Brixula měl vloni volno, necvičila jsem s ním, ani s ním nedělala žádné zkoušky, tak jsem byla zvědavá, co všechno zapomněl... a k našemu velikému překvapení pracoval moc hezky... nějaké rezervy tam jsou, ale jinak to bylo moc fajn!

S Asperem jsme dost na začátku, takže tam budeme muset máknout! :-)  ale taky to zvládneme! :-)

Kluky jsem o víkendu stihla i zkulturnit, takže jsou oba upravení a moc jim to sluší! :-)

Dnes jsme byli s Terkou opět cvičit. Bylo to moc fajn. Strávili jsme celé dopoledne v lese, prošli vlečky a aporty, nahánění a další úkoly a po obědě jsme odjížděli se slušně unavenými hafany :-)

Následujících pár víkendů bude dost náročných... dělat s Brixem na přípravu na zkouškách a s Asperem cestovat a bláznit na výstavách. Už se na to moc těším!

 

 

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 50234
Měsíc: 753
Den: 24