Jdi na obsah Jdi na menu
 

červen 2014

9. 6. 2014

První červnovou neděli jsem vyrazila s Brixíkem směr Mšec, kde se konaly klubové barvářské zkoušky KCHLS.

Původně byl přihlášený i Aspero, ale bohužel k mému pracovnímu vytížení jsem ho nedokázala připravit na takové úrovni, aby je prošel s "čistým štítem", tak jsem ho raději nechala doma.

S Brixulou jsme vyrazili v půl 6, kdybychom kdesi bloudili :-) Na místo srazu jsme dojeli mezi prvními. Po ranním papírování jsme se odebrali do nedalekého lesa, kde byly připravené barvy a kde měly zkoušky probíhat. Na KBZ dorazilo celkem 9 psů (WSS, ASS, NK, AC a retrívr).

Po ranním rozlosování jsme se rozdělili na 2 skupiny a mohlo se jít na to :-)

Na barvu jsme s Brixulou nastupovali jako poslední v ranní skupině. Udělali jsme šoulačku, kde Brixula nezklamal a zvedl se o pár vteřin dříve, než měl... tzn. 3 :-(  ale po zbytek zkoušek už chodil skvěle! Barvu vypracoval naprosto v pohodě, protáhl mě veškerým křovím, které potkal a šel jistě bez váhání. Jak se mi ulevilo, když jsem před námi uviděla kus srnčí zvěře, která byla položena na cíl :-)

Následovalo odložení, proti kterému Brix opravdu neprotestoval :-)  pak pěkně klid a obídek a po obědě následovalo slídění a chůze na řemeni.

Zkoušky byly ukončeny kolem 15 hodiny... v lese bylo moc příjemně... horší byl ten šok, když jsme z lesa vyjeli ven :-)

Brixula si za svou práci vysloužil 118 bodů - tzn. I. cena a opravdu o prsa získal titul CACT :-)

Byl to moc fajn den!

 

 

 

ostra-20140608-00155.jpg

 

21. 6. 2014

Flekatá procházka.... naprosto úžasná akce pořádaná Jirkou Lazarem a jeho rodinou...

na tuto akci dorazilo 27 flekatých miláčků, 2 kokři a drsnosrstý jezevčík.... pro začátek nás čekalo velikánské překvapení v podobě oficiálního zahájení na místním zámečku...

 

sraz1.jpg

 

sraz2.jpg

po zahájení následovala procházka... prý 6 km... :-D  hafani se mohli vyráchat v rybníce, dostatečně se vylítat po lese i loukách... následoval obídek na místní "střelnici" a pomalu jsme otáčeli směr trasy zpět do Dymokur... k autům jsme došli ucapkaní... nejen my, ale i flekatci :-)

Odpoledne pěkně posezení u vynikajícího kusu flákoty... byl dostatek času si popovídat s kamarády i s lidičkama, co jsme dlouho neviděli... bylo to moc fajn!

Ještě jednou moc děkujeme za úžasný den!

zde jsou fotky z akce :-)

http://brixi-wss.rajce.idnes.cz/sraz_WSS/

 

28. 6. 2014

Národní výstava psů v Klatovech... moc jsem se na tuto akci těšila... sešla se skvělá banda lidí i psů, takže další den, co jsme si moc užili.

Já si ještě užívala to, že nemusím řídit a můžu se vést :-) krásná věc! :-)

WSS posuzoval p. Miloš Kašpar, tak jsme byli zvědaví, jak to dopadne...

Aspero vcelku šlapal... ale nadšení nějak chybělo... díky pomoci od Šárky a Argieho si Aspero vyběhal V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOS.

Gangsta Minebea (Argie) získal V1, CAC a díky tomu dokončil JCH CZ! Moc gratulujeme!!!!

img_4480.jpg

... jsme parta správná.... :-D

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 50234
Měsíc: 753
Den: 24