Jdi na obsah Jdi na menu
 

Květen 2012

6. 5. 2012

První květnový víkend jsme strávili trénováním vodních prací. Konečně nám napustili rybník, tak jsme nemeškali a hurá do práce :-)

Aporty z vody jsou super věc a jdou nám krásně... oproti tomu, aporty činky nebo jiných věcí... to si můžu aportovat sama :-(

Brixi byl každý den ve vodě, ze břehu ho jistil a kontroloval náš yorkšír... ten vodu opravdu nee... jen ze břehu :-)

5. 5. 2012 

Dnes nás čekala MVP v Praze. Ráno se naštěstí nemuselo vstávat tak moc brzo, což bylo velice příjemné, ale pro chudáka Brixíka nepochopitelné :-) Měl sbalené věci, byl umytý, vyčesaný... a my prostě nevstávali ve 4 :-) 

Na MVP bylo přilášeno 5 WSS, každý v jiné kategorii. Brixi byl přihlášen do kategorie "Pracovní", získal hodnocení V1, CAC a Res. CACIB.  Díky titulu CAC Brixi konečně splnil podmínky čekatelství na Junior Championa.

Doma jsme byli nečekaně brzy, takže jsme ještě byli na procházce s naší super trojkou - Komondorka, welš a yorkšír :-)

V neděli jsme měli v plánu jet zútulnit a zkulturnit náš nový byt. Vymalovali jsme některé místnosti a Brixi s Joem nám pomáhali... nevím, kde bylo více barvy... stěna, podlaha nebo my... kluci měli bílé paciny a dělali všude ťápoty :-) ale byla sranda :-)) 

V pondělí mám dovolenou a chystáme se na vystoupení našich kamarádů ze skupiny Ordo Kromen - skupina rytířů na koních :-) už se mi po té době hodně stýská, tak si jedeme připomenout, jaké to bylo :-) Jdeme samozřejmě v kostýmech a Brixi s Joem jdou jako doprovod... i jako trénink na Krumlovské slavnosti :-) 

 

11.-13. 5. 2012

Další víkend strávený v novém bytečku s válečkem v ruce :-) ale snad už je vše připravené pro stěhování a pro náš pobyt :-) V pátek a v sobotu jsme s Dádou řádily na bytě, kluci nám samozřejmě museli pomáhat, takže Brixula měl fialové ucho a Joe pro změnu cihlové packy :-) Jinak pohoda :-)

Neděle byla v podobě balení věcí doma, abych je postupně nějak odvezla do nového bytečku .-) takže jedna hromada věcí, co musím odvést, druhá hromada, co nesmím odvést a třetí hromada, co beru s sebou do Lužan na víkend :-) Jen jsem se modlila, abych hromady nepopletla :-)

 

16. 5. 2012

Naprosto super dopis ve schránce :-)

jch_brixi.jpg

 

17. - 20. 5. 2012

Další výcvikový víkend je za námi :-) tentokrát jsme tam jeli jako pomocný personál. Tento výcvikový víkend byl speciálně pro plemeno Lousitiánský leopardí pes.

Měli jsme pár výcvikových hodin a dolaďovali jsme přípravu na blížící se zkoušky z poslušnosti :-) No... Brixík pracoval skvěle... jak poslušnost, tak obrany :-) řádil a skvěle blbnul :-) Dokonce ani v chatce neumíral na samotu, když měl spinkat :-)

Víkend byl opravdu super, moc jsme si to užili.... myslím, že i psi si to užívali :-) každý den se kachnili v rybníce a dělali blbiny .-) večer spinkali v posteli... co víc si přát :-)

 

Během týdne nás čeká stěhování do nového bytečku... takže to bude zase docela náročné, ale už jsme velcí, tak to musíme zvládnout :-) navíc máme super kamarády a vím, že se o ně mohu opřít a kdykoliv o cokoliv požádat. Jsem za to strašně vděčná a jsem moc ráda, že je mám! :-)

 

26. 5. 2012

Další týden ve znamení stěhování, cestování a uklízení. Snad už tomu bude konec... od čtvrtka se snažím uklízet a vybalovat věci, aby už byl klid :-)

V sobotu ráno jsme s Brixíkem, Dádou a Joem vyrazili na Výstavu do Litoměřic. Na této výstavě byla jasná přesila psů z CHS Merilic. Jen Brixík a jeho sestřenice Mája od Jaslůvky byli zástupci jiných CHS.

Brixík s Májou a s Joem nás celý den skvěle bavili, dělali neskutečné blbiny a vymýšleli neustále něco nového :-) Myslím, že na nás upozorňovali více, než bylo potřeba, ale my si to užívali :-)

Welše posuzoval pan Václavík, který ohodnotil Brixe známkou V1, vytkl nám "horší" výživovou kondici, jinak se mu Brixík moc líbil. No, do KV v Pardubicích budu muset Brixe nějak přifouknout, aby přibral.  Hold se připravujeme na zkoušky a pes maká... No, uvidíme :-)

V neděli odpoledne nás čeká další hodina výcviku. Musíme doladit přípravu na zkoušky BH :-)

 

27. - 31. 5. 2012

Poslední květnový týden jsme strávili v Boleslavi. Z Brixíka se pomalu, ale jistě stává gaučák :-) Na gauč by neměl... přesto se stále hádáme o místo na gauči :-) V posteli nespí... přesto mě stále utiskuje a chrní na 2 potelích zároveň :-)

Ve čtvrtek jsme měli výcvik a obrany. Před výcvikem byl šíelný slejvák, takže jsme byli všichni jako kachny... Brixula neměl náladu na cvičení a ani na "zabití stejdy šupáka". Tak jsme jen opakovali věci, které zná a umí, abychom výcvik zakončili s pohodě.

Doma pak zalezl do pelechu a chrupkal až do rána :-)

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 47782
Měsíc: 765
Den: 22