Jdi na obsah Jdi na menu
 

květen 2014

4. 5. 2014

První květnový den byl ve znamení mučení chudáčků pejsáčků v lese :-)

S Brixíkem jsem vyrazila za Kellyškou a Terkou a na prvního máje jsme lítaly po lese a tahaly vlečky, házeli zvěř po lese a jiné podobné zvrhlosti :-)

Myslím, že jsme si to nakonec všichni užili, nasmáli jsme se, zanadávali jsme si, hafani nám ukázali, jak to máme všechno "naučené".... a jelo se domu :-)

Snad to příště bude lepší a nebudu se muset tak stydět za předvedené výkony :-D

 

3. 5. 2014  jsme s Asperem vyrazili směr Praha, kde jsme byli přihlášeni na MVP s nominací na Crufts 2015.

Na tento den bylo přihlášeno 9 WSS, posuzovala p. Bendová.

Aspero šel ve třídě pracovní a vyběhal si úžasné hodnocení, na které jsem tajně doufala, ale neměla odvahu to vyslovit moc nahlas.... V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, Crufts nomination 2015!

Byl to naprosto nádherný pocit, že se mi splnil další z mých snů a že můžeme příští rok v březnu vyrazit směr Anglie a jet se podívat na vyhlášenou psí výstavu! Už teď se nemůžu dočkat!

 

dsc_0126.jpg

4. 5. 2014 byl v plánu výlet, na který jsem se moc těšila - mazlící kontrola vrhu "O" od Jaslůvky :-)  Miminkům bude za chvilku měsíc, tak jsme s holkama jeli mazlit a zkontrolovat, jak byl Aspero šikovný! :-) 

Štěnda jsou nádherná... jsou to cvalíci, zvědaví a akční medvědi.

Pomazlili jsme je, nafotili a po obědě jsme zase frčeli domu.

Bylo to moc fajn!

 

8. 5. 2014

Dnes se konala XV. Pojizerská výstava psů v Mladé Boleslavi.

Na výstavu byli přihlášeni 4 wss - 2 psi a 2 feny. Aspero získal ve třídě pracovní krásný posudek a titul - Vítěz třídy, Krajský vítěz a nakonec v souboji s Kelly od Jaslůvky získal i titul Vítěze Mladé Boleslavi.

 

img-20140508-00136.jpg

 

Další akční víkend je skoro za námi.

V sobotu 10. 5. se konala Klubová výstava KCHLS v Humpolci, kam jsme byli přihlášeni (bohužel jen na sobotu) s Asperem. V pátek jsem vyprala Aspera i Brixíka - musela jsem ho vzít s sebou na výlet :-)

Ráno jsme vyrazili v ospalé náladě, tak jsem byla zvědavá, jak ten den dopadne.

Do Humpolce jsme dorazili kolem 8 a začali jsme rozkládat naše ležení :-) Vynikající složení - CHS Králův hrádek, vedle nás CHS z Ohrádek... spousta psů, do toho Aspero a Brixík a dorazil i Gintonic a Janek od Jaslůvky :-) den jsme si moc užívali, pokecali jsme, nabaštili jsme se a kolem poledne byl čas začít chystat hafany...

Aspera bohužel jeho náladička neopustila, takže byl příjemný jako jehla....   i přes všechnu snahu kamarádů se nám ho nepodařilo dostat do lepší nálady, tak to tak i vypadalo v kruhu...

mohl by dělat slušnou konkurenci smůle, jak se táhnul.... měla jsem ho jako gumového kačera... i přes tyto nepříjemnosti dostal od pana posuzujícího krásný posudek a výsledek V3.

Jeho nálada ho neopustila ani při návratu domu.... seděl sám na zahradě a bručel na trs trávy :-)  vyloženě mu ten den nesedl!

Dnes ráno už byl ale ve vynikající náladě a dělal kraviny... zmetek :-)

 29. 5. 2014

zbytek května utekl jako voda... hrozilo to jedním VOLNÝM víkendem, ale nakonec se to nějak změnilo a měli jsme opět plno práce :-)

V sobotu 17. 5. jsme byli navštívit maminku a její psí smečku :-) s Flekama jsme vyrazili za kulturou - Slavnosti města Zákupy. Hoši byli největší atrakcí, všichni si je chodili mazlit a těm dvěma to opravdu nevadilo :-) V zámecké zahradě se jali lovit kachny na rybníčku, takže jsem měla co krotit :-)

V neděli jsme si doma potrénovali poslušnost a aporty, aby hoši nezaháleli :-))

 

21. 5. 2014 jsme měli na programu MVP Nordcanis Bohemia Litoměřice, kam jsme vyrazili v zajímavé sestavě - Aspero, Joey a naše ISCWT Amy :-)

Přijeli jsme včas, prošli jsme si v klidu stánky, nakoupili vše nutně potřebné a pak jsme se v klidu kochali :-)

Welšové nastupovali opět jako poslední, takže okolo kruhu už byl klid a místo :-)

Naše plemeno posuzoval p. Řehánek. Aspero nastoupil ve třídě pracovní, kde se moc hezky předvedl a získal ocenění V1, CAC. V závěrečném kruhu jsme získali i titul Res. CACIB.

Bylo to moc fajn odpoledne a domu jsme dojeli patřičně unavení :-)

V neděli ráno jsme vyjeli s oběma flekama na trénink k naší kamarádce Terce a Kellyšce :-)

Brixu i Kely pracovali moc hezky, stále máme co ladit, ale konečně to začíná vypadat normálně :-)

S Asperem jsme vyzkoušeli pouze barvu, ze začátku se mu moc nechtělo, ale pak šel celkem hezky... ale hlavně barvu došel... sice občas trochu pod tlakem... ale šel :-D  Po obědě jsme vyzvedli Arinku a jeli jsme zkusit práci ve vodě. Arinka velice mile překvapila - během pár minut skákala do vody hlava nehlava :-) měla taky patřičný vzor - Kelyšku :) to je potápka :-)

Brixula s Aspem nezaháleli a taky se rochnili :-)  Nakonec trénink Arinky s hlasitostí :) taky slušná akce :-))

 

29. 5. 2014

tohoto data jsem se hrozně bála, ale zvládla jsem to! Dnes jsem složila zkoušky na ZP :-)

Dnes už jen sbalit věci a hurá na cesty.... zítra odjezd směr Nitra, návrat v neděli... v pondělí brzo ráno odjezd směr Německo, návrat v úterý v noci.... no, už aby byla středa :-)

 

Všechny plánované akce jsem přežila, i když mě to občas stálo dost nervů....

v pátek jsme vyrazili směr Nitra, kde se konala MVP.

Jela s náma i naše kamarádka se svou "pšeničnou teriérkou" Amy :-)

V sobotu posuzovala naše plemeno ĽUDMILA FINTOROVÁ, SK - na tuto paní rozhodčí už opravdu nepojedu.... lituji vyhozených peněz i času stráveného na výstavě... za ty peníze se mohla chovat slušně... alespoň, když už nic jiného....

V neděli nás posuzovala DOROTA WITKOWSKA, PL. Tato paní rozhodčí se chovala moc hezky k nám i k pejskům. Aspero si vyběhal V1, CAC.

Tímto titulem začal s čekatelstvím CH SK.

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 50234
Měsíc: 753
Den: 24