Jdi na obsah Jdi na menu
 

Leden 2011

27. 6. 2011
Máme za sebou další očkování. Od paní doktorky jsme dostali pochvalu, že krásně rosteme a máme nějak moc fleků! Už jsme velký pes – už máme i čip. Za 14 dní máme pro změnu další očkování.
 
Jinak už chodíme na cvičák a do psí školky! První školka byla zajímavá. Brixi nevěří velkým psům – ani se mu nedivím, takže většinu času trávil u mě nebo v náručí. Druhá školka už byla v pohodě… většina mimin byla ve správné velikosti, takže Brixin lítal s prckami a dělal kraviny… domů jsme dojeli jako prasata od bahna a unavení.
 
Na cvičáku nám to taky jde… už jsme měli druhou hodinu. Na první jsme zjišťovali co a jak a na druhé hodině už jsme se učily nové věci. Brixík dostal pochvalu, že mu to jde moc dobře. Vlastně, dostali jsme pochvalu všichni 3. Dasty je jako motorová myš a Best konečně našel nějakého kámoše, který se mu věnuje a hraje si s ním… Dádula.
 
Fleky tak trošku zkoušíme, co všechno jsou schopní tahat v tlamě. Dastymu se pernatá tak nějak moc nelíbila, ale nakonec jí do tlamy vzal. Zato Brixi vezme do huby snad všechno. Pernatou jen očichal a už to měl v hubě a lítal s tím po maštali. Nemá problém vzít cokoliv do tlamy… pernatou, vysokou – trénujeme na srnčích nožkách, jakékoliv bahno, hovno i hračku! Navíc ho hrozně baví aportovat… nosí snad všechno a kdykoliv. Už aby bylo tepleji a mohli jsme s flekama lítat venku až do večera a hlavně, abychom mohli jet na střelnici a i do rybníka. Jsem zvědavá, jak se Brin bude tvářit na vodu. Zatím mu nijak nevadí… vleze do každé kaluže i potoka, co máme v blízkosti nebo po cestě…

 

je to prostě psí mimino :-)

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 46962
Měsíc: 773
Den: 30