Jdi na obsah Jdi na menu
 

leden 2014

7. 1. 2014

Přejeme Vám všem všechno nejlepší v Novém roce 2014!

 

Nový rok jsme zahájili hned 3. 1. 2014 naháňkou na černou zvěř kousek od Žatce.

Fleci už se nemohli dočkat, byli odpočinutí a na lov se moc těšili.

 

 

 

Hned 4. 1. 2014 byla další akce ve Velké Černoci u Žatce. Terén byl šílený... kluci proto zůstali na štontech a mě poslali do leče.... zmetci :-)

Fleci se vylítali a zalovili si... a večer byli nadšení, když jsme přijeli domu :-)

V neděli bylo opět volno... nám ani flekům to nevadilo, ale Attari na to měl jiný názor :-)

 

Víkend 11. - 12. 1. 2013  jsme opět trávili u kamarádů v Žatci.

V pátek odjezd jen s flekama - zrzeček zůstával doma. Večer jeli kluci na čekanou a já si užívala mazlení se psema. Ráno jsme šli na naháňku do Deštnice. Prošli jsme se, i počasí bylo velice příjemné... jen zvěře jsme moc nepotkali. Po naháňce byla poslední leč. Brixula i Aspero pěkně spinkali v boudách vedle krbu a my si mohli v klidu pokecat s kamarády. Bylo to moc fajn. V neděli jsme se po dlouhé době prospali, hoši si užili spaní v posteli a po obědě jsme jeli domu. Zrzček byl nadšený, že jsme zase doma... lítal jako neřízená střela :-) Brixu a Aspero zalehli do boudy a spinkali jako miminka :-)

Pátek 18. 1. 2013 - setkání s našimi kamarády u nás doma a společná večeře :-)  Tento večer jsme si moc užili... přes den byl Jarda s Brixíkem na naháňce a já se zbytkem smečky jsme byli na dlouhé a pohodové procházce. Odpoledne přijela Dáda a naši kamarádi z Kostomlat.

Prokecali jsme celý večer. Doufám, že to zase někdy zopakujeme :-)

Sobotní ráno - hon v Ostré. S sebou jsme brali po dlouhé době zase celou smečku. Prošli jsme les, kde sice naryto bylo, ale čuníci nebyli doma.... a pak hon na bažanty. Brixulka si bažanty maximálně užíval! Aspero se do aportů moc nehrne, ale když může, taky donese :-)

Pejskové se pěkně vylítali, takže jsme večer mohli v klidu vyrazit na ples MS Raštice. Ples byl moc fajn díky kamarádce Dádě, Lence a super doprovodům Rudymu a Honzikovi. Díky moc!

Domu jsme přišli asi ve 4 ráno... jako správní lidé chodíme skoro za světla :-)

Neděle - spinkání a klid :-) ráno jsem sice byla venčit smečku, ale pak jsme všichni zase zalezli do pelíšků a spinkali do oběda.... po obědě jsem jela se smečkou na louku, aby se vylítali a já se mohla učit s naším novým foťáčkem :-)

 dsc_0046.jpg

25. 1. - hon na lišky MS Raštice. Prošli jsme les... vyšťourali jsme pár čuníků... střelili jsme pouze jednoho, ale i tak to bylo super! Pejskové hlásili a naháněli čuníky a vysloužili si pochvalu za super práci! 

Odpoledne jsme jeli opět do Žatce. Fleci byli naložení a zrzek opět zavřen do kotce... nadšený nebyl, ale co se dalo dělat...  Fleky jsem večer v klidu dostříhala a doupravila jim packy, Jarda s Rudym šli na čekanou. Zase jsem si mohla v klidu a beztrestně užít pejsky v náručí i v posteli. Mazlení mi moc chybí... jak jsou venku, není moc příležitostí na to pravé mazlení a blbnutí...

V neděli ráno jsme vyrazili do Staňkovic na naháňku.... v autě byla kompletní naháňková sestava - 2 flekatí šílenci, Kora - slovenská kopovka, já, Jarda a Rudy :-)

Prolezli jsme šílený terén, čuníky jsme viděli pouze z dálky... na výřadu bylo celkem 6 kusů.... něco uteklo, něco mělo asi ocelové vesty :-)  večer jsme přijeli domu totálně hotový... Flekatí šli spinkat, já jsem taky usnula jako miminko... jen Jarda měl toho lovení asi málo, takže šel ještě večer na čekanou... nechápu, kde bere tolik energie... nebo v čem jede :-))

Lovecká sezona se blíží ke konci... bohužel i bohudík :-)  takže bude chvilka klidu a budeme moci začít trénovat na naplánované zkoušky :-)

 

kounov.jpg

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 46962
Měsíc: 773
Den: 30