Jdi na obsah Jdi na menu
 

říjen 2013

8. 10. 2013

První víkend v říjnu byl plný akcí :-)

V pátek jsme vyrazili s klukama na výlet do Českého Krumlova. Přijeli jsme sice až večer, takže jsme si stihli jen projít rychle město, ale i tak to stálo za to! Noční procházka úžasným městem a zámkem...

Jak jinak rychle a skvěle dobít baterky....

Ráno jsme vyráželi směr České Budějovice, kde se konala MVP. Na tuto výstavu jsem se moc těšila. Měla dorazit naše kamarádka a výborná chovatelka Olga Borošová (CHS Minebea) se svými flekatými šílenci.

Dáda běžela s Attarim, který v mezitřídě získal ocenění VD.

Pak byl čas na flekaté zázraky :-)

Aspero byl ještě ve skupině Juniorů, kde měl i svou konkurenci.  I přesto Aspero získal naprosto úžasné hodnocení - V1, CAJC.

Tímto titulem splnil podmínky pro čekatelství Junior Championa České republiky.

A touto výstavou splnil i poslední podmínku pro uchovnění.

Úžasný víkend s úžasnýma lidma...

Neděle byla volnější... hoši se jen v klidu vylítali po lese a po loukách....

Víkendy začínají být hodně naplněné.... už se na ty akce moc těším :-)

 

23. 10. 2013

nějak nestíhám dopisovat aktuality...

víkendy trávíme na akcích - 12. 10 2013 byl v plánu hon v Kostomlatech. Všichni 3 hoši pracovali skvěle, Brixula s Asperem naháněli a vypichovali kachny a Attari je nosil... ideální rozložení práce :-)  pak jsme prošli kukuřice, kde se fleci i zrzek opravdu předvedli :-)  odpoledne všichni padli únavou :-)

 Ve středu jsme byli na tahu na kachny, kde kluci potkali u rybníka nutrii :-) a bylo veselo... ale hlavně hlučno...  hoši vykopali jámu, aby se k nutrii dostali... bohužel jim to nebylo moc platné... ale za to se úspěšně zaprasili....

19. 10. 2013 jsme byli pozvaní na naháňku, kterou pořádala MS Ostrá. Tyhle akce jsou hodně zajímavé... je tam super banda lidí, takže je hodně veselo :-)

Kluci se pořádně vylítali, hlásili, co se pohnulo... ale bohužel jsme na čuníky nenarazili... potkali jsme několik srn a zajíců....   Návrat byl odpoledne a s Jardou jsme hned jeli na fotbal... Kluci velice ocenili pelechy a klid :-)

Večer jsme šli za kamarády na odchovnu, kde jsme zapili ten úspěšný den :-))

V neděli jsem se šla s klukama jen v klidu projít...

za týden nás čekají další akce... už se na ně moc těším!

 

26. 10. 2013

Hon na drobnou... MS Řaštice

 Dnešní den byl nad očekávání super... počasí nám přálo a hoši i my jsme si akci užili. Zrzek byl přeborník v aportech... a kluci se poté předvedli v rákosu!

Šlapat rákos a dávat pozor, co mi běhá kolem nohou.... do toho dávat pozor, kde jsou psi.... nadlidský úkol. Pro velký úspěch  jsme kus rákosu šli 2x... abychom si to lépe vyzkoušeli :-)

Kluci poté hlásili střelený kus...  všichni 3 mi udělali velikánskou radost!

V neděli jsme měli volno... takže klid, pohoda v boudě...

Na pondělí jsme měli v plánu návštěvu nevlastního brášky/bratrance v jednom psovi :-)

Argie (Gangsta Minebea) přijel i se svými páníčky... na programu bylo zkusit hlášení na králíka, daňka, prase....   to vše se nám povedlo :-) Argie byl jako u vytržení, když v oboře slídil a našel tolik pachů... i s perličkama :-)

Nakonec se nám ho podařilo i rozštěkat :-)

Moji flekatci řvali jako protržení, když uviděli naši Pepinu (prase).  Následovala procházka, kde se hoši úžasně zaprasili a trošku proběhli v kukuřici.

Na obídek jsme si zajeli do "naší" restaurace, kde jsme se skvěle nadlábli a hafani si zatím odpočinuli...

Odpoledne jsme zkoušeli aporty... Argie prý nic moc nechce nosit... během chvilky nosil a předával :-)  jo jo... dančí spárky... to je bájo hračka :-)  po chvilce kravin jsme mu dali damíka, se kterým lítal bez problémů :-)

Šárka dostala domácí úkoly a uvidíme, jak se jim bude dařit dál! :-)

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 46962
Měsíc: 773
Den: 30