Jdi na obsah Jdi na menu
 

říjen 2014

27. 10. 2014

nestíháme :-) nebo spíš, veškerý volný čas trávíme kdesi na psích akcích nebo s válečkem v ruce a makáme na domečku :-)

Kluci si užívají pohody a klidu, pro letošek je dozkouškováno, takže nehrozí nějaké mučení na barvách nebo aporty :-)

První víkend v říjnu jsme byli v našem MS na honu na kachnách. Smečka si zamakala a vylítala se a domu jsme se vraceli s naprosto spokojenými hafany.

Další víkendy byly ve znamení malování, štukování a jiných zvrhlých pracích potřebných k postupnému stěhování do nového domečku.

 

25.-26. 10. 2014

Poslední víkend v říjnu jsme se chystali na Národní výstavu psů a na Evropskou výstavu psů v Brně.

       V sobotu posuzovala na NVP p. rozhodčí Voláriková. Na tuto výstavu bylo přihlášeno 16 WSS, ovšem ne všichni nastoupilli.

Na tuto výstavu přijela i naše chovatelka Olga s naším tatínkem Rhysem a nevlastním bráchou Starem :-)  V kennelce na vše dohlížel můj Brixík a vedle něj vše sledoval Asperův syn Odys od Jaslůvky.

Paní rozhodčí nastavila velice slušné tempo v posuzování, takže nebyl pořádně ani čas postavit psa do postoje, popř. něco v kruhu doladit...  takže za cca 15 minut bylo po všem a mohli jsme jet domu :-)

Fellow Aspero získal V2, Res. CAC. jsem na něj pyšná, šel moc hezky a měl skvělou náladu.

 

       V neděli posuzovala p. Ridarčíková. Ještě nikdy jsem nezažila, aby se wss posuzovalo na stole, ale všechno je jednou poprvé :-)  nastoupilo 31 WSS.

Paní rozhodčí posuzovala moc pěkně a každého psa si důkladně prohlédla, aby ho mohla správně posoudit. Musím říci, že toto bylo jedno z nejlepších posuzování, co jsem kdy zažila.

Aspero získal krásné ocenění V2, Res. CAC a opět ho musím moc pochválit za vzorné chování a super náladu :-)

Moc děkuju všem za skvělý víkend a super akce :-) snad to někdy zopakujeme :-)

Jediné, co mi vadilo, je chování některých lidí.... je smutné, že se někteří neumí slušně chovat... podotýkám, že u dětí se spousta věcí přehlédne, ale u dospělých mě to dost zaráží!

 

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 46962
Měsíc: 773
Den: 30