Jdi na obsah Jdi na menu
 

září 2013

1. 9. 2013

Lovecká sezona začíná!

Konečně! Dlouho očekávané akce se konečně přiblížují.... už se moc těším, až draky vypustím a oni budou moci makat, unaví se, nebudou prudit a já budu mít chvilku klidu :-)

První akci máme 14. 9. 2013. Mezitím musím s Asperem doladit přípravu na BZ, které se taky nějak rychle blíží.... 

 

1. hon na kachny se vydařil... nastoupili jsme s celou naší smečkou. Hoši si lov maximálně užili... Attari pracoval naprosto skvěle - byla to jeho 1. ostrá akce :-)  odpoledne jsme byli pozvaní na další hon, takže jsme kluky naložili a hurá na další akci :-) Večer ještě na tah.... a domu jsme vezli 3 utavené psy...  celou neděli hoši prospinkali :-)

Následující víkend jsem jela s Asperem na Barvářské zkoušky do Liběchova. Zkoušky byly výborně připravené, super zázemí a fajnový rozhodčí.

Aspero se moc snažil, ale stopa mu úplně moc nesedla...  takže skončil ve II. ceně.

Mezitím byl Brixík s Attarim na honu na kachny u nás v Ostré. Hoši si to užili, takže byla spokojenost i na této straně :-))

 

Tento víkend byl také plný akcí :-)  v sobotu opět hon na kachny, kde se kluci vylítali a díky nim byl výřad zajímavý. Večer jel Jarda s Attarim na tah... takže zrzek přijel důkladně unavený :-)

V neděli nás čekala I. naháňka letošní sezony. Zrzek zůstal doma (a to jsme si vyslechli, že ho necháváme doma....) flekatci si užívali akce a důkladně se vylítali...  perfektní den...

večer jsem flekaté magory trošku potrápila s nůžkama, abych je trošku zkulturnila a připravila na výstavu.... zrzek je toho naštěstí ušetřen :-)

zítra nás čeká volnější den... takže to vidím na procházku po lese a pohodu :-)

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 50234
Měsíc: 753
Den: 24